Agnieszka Szefer-Trela

Specjalistka w tematyce nowoczesnych metod przekazywania wiedzy oraz technologiach informacyjno-komunikacyjnych (TIK) i programowaniu w edukacji. Pasjonatka nowinek cyfrowych, tabletów, rozszerzonej rzeczywistości i grywalizacji w szkole. Wdraża narzędzia i metody, dzięki którym uczenie się jest szybsze, bardziej atrakcyjne i efektywne. 

Trener z 6-letnim doświadczeniem szkoleniowym, z powodzeniem prowadzi szkolenia dla Rad Pedagogicznych (ponad 800 godzin). Pracuje również z dziećmi i młodzieżą.

Dydaktyk medialny, projektantka szkoleń i scenarzystka kursów e-learning, filmów szkoleniowych oraz pigułek wiedzy, przedsiębiorca.  Jest autorką projektów szkoleniowych dla nauczycieli, przyszłych i obecnych trenerów, chcących wykorzystać aktywne metody dydaktyki cyfrowej i nowoczesne narzędzia TIK.

Od trzech lat współtworzy ogólnopolski program rozwojowy związany z zawodami przyszłości i automatyzacją na rynku pracy, badając tę dziedzinę i prowadząc warsztaty dla uczniów w całej Polsce. Projekt został nagrodzony przez amerykańską organizację LACP w konkursie Magellan Awards 2015.

Obecnie rozwija projekt uczący najmłodszych programowania.

Wielbicielka filmów Walta Disneya i Króla Lwa.